Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

„Przyspiesz swój biznes” – bezpłatna konferencja edukacyjna dla przedsiębiorców

Przyspiesz swój biznes

9 grudnia odbędzie się bezpłatna konferencja edukacyjna dla przedsiębiorców „Przyspiesz swój biznes”, poświęcona wyzwaniom, z którymi na co dzień mierzą się właściciele firm. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak rozwijać swój biznes, jak zabezpieczyć płynność finansową firmy, jak prowadzić działalność zgodnie z RODO oraz jak odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur i jednocześnie utrzymać dobre relacje z klientami. Podczas wykładów prelegenci skupią się również na możliwościach, jakie dają faktoring i windykacja polubowna. W agendzie znajdują się także wykłady poświęcone branży FinTech oraz jej roli w biznesie.

Przyspiesz swój biznes

Prelegenci

Prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami, ekspercką wiedzą oraz rekomendacjami. Na konferencji wystąpią przedsiębiorcy, wykładowcy oraz specjaliści w zakresie usług finansowych.

  • Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać prezentacji Szymona Negacza, trenera sprzedaży i właściciela firmy doradczej, który opowie jak przyspieszyć swój biznes za pomocą zmiany przeterminowanych przekonań o prowadzeniu firmy.
  • Wystąpi również Jakub Wezgraj, radca prawny, który przedstawi pięć zasad jak pozyskiwać klientów i wartościowe kontakty biznesowe, pozostając w zgodzie ze słynnym RODO.
  • Wśród prelegentów jest także Michał Pawlik, prezes zarządu SMEO, wykładowca studiów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej prezentacji podzieli się wiedzą o tym, jak utrzymać płynność finansową biznesu i które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w zależności od sytuacji w firmie.
  • Natomiast Kamil Łyżwa, menedżer ds. projektów strategicznych w firmie Kaczmarski Inkasso wyjaśni, jak odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur i nie stracić klienta.
  • Łukasz Rozlach, wiceprezes zarządu Comarch Finance Connect i pomysłodawca Apfino, opowie o wyzwaniach branży FinTech i celach nowoczesnej platformy finansowej.

Agenda

Pełna agenda konferencji oraz formularz do rejestracji znajduje się na stronie https://studio.tvip.pl/comarch. Konferencja odbędzie sie w formule ONLINE.

Organizatorem konferencji jest Comarch oraz Apfino, fintech z Grupy Kapitałowej Comarch, oferujący przedsiębiorcom wnioskowanie o usługi finansowe, takie jak faktoring czy windykacja. Partnerami wydarzenia są firmy SMEO oraz Kaczmarski Inkasso.

Powiązane artykuły

„NDEX Investment Challenge” – ogólnopolski konkurs inwestycyjny

teoriabiznesu.pl

Golden Marketing Conference z Jurkiem Owsiakiem – Twórcą Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

teoriabiznesu.pl

Bezpłatna Konferencja On-line – Workflow Trends – biuro bez papierów

teoriabiznesu.pl