Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

VI Konferencja STRATEGIA LEAN! – Zobacz, jak mieć doskonałe wyniki i zadowolonych ludzi.

STRATEGIA LEAN

Patronat medialny

10 stycznia 2022 roku odbędzie się VI Konferencja STRATEGIA LEAN organizowana przez Leanpassion.  Ta  jedyna  w  Polsce  konferencja  Lean  w  ujęciu strategicznym  będzie miała  miejsce  w Hotelu  Airport  Okęcie  w  Warszawie. Tegoroczna edycja jest organizowana pod  hasłem Great Companies, Happy People – JAK MIEĆ DOSKONAŁE WYNIKI I ZADOWOLONYCH LUDZI.

VI Konferencja STRATEGIA LEAN rozpocznie się debatą o kompetencjach przyszłości, czyli czego  od  liderów  oczekuje  coraz  bardziej  wymagający  i  konkurencyjny  rynek  pracy.  Keynote Speakerem  Wydarzenia będzie Maciej Noga –  przedsiębiorca i inwestor HRTech, współzałożyciel Grupy Pracuj.  W gronie prelegentów znajdą się doświadczeni praktycy biznesu. Na uczestników czeka 8h inspirujących i praktycznych wystąpień, zero teorii – sama praktyka.

Organizatorem VI Konferencji STRATEGIA LEAN jest firma Leanpassion, która od ponad 16 lat pomaga swoim klientom skutecznie podnosić efektywność procesów i zaangażowanie zespołów. Tworzą ją pasjonaci i praktycy biznesu, którzy wypracowali własne podejście i stworzyli Strategię Lean. Z Leanpassion doskonalenie jest procesem ciągłym, nawet w warunkach kryzysu gospodarczego i pracy zdalnej.

Organizator gwarantuje realizację wydarzenia w formule stacjonarnej, co będzie wyjątkową okazją do networkingu i wymiany doświadczeń.  Więcej informacji na temat konferencji, warunków uczestnictwa oraz agendy na stronie internetowej wydarzenia:  https://konferencja.leanpassion.pl/ oraz na profilach Facebook i Linkedin firmy Leanpassion.

Powiązane artykuły

Golden Marketing Conference za nami – podsumowanie konferencji online

teoriabiznesu.pl

Digital Excellence Awards: Nagrody dla liderów transformacji przyznane

teoriabiznesu.pl

Konferencja Data Center Trends – Nadchodzące wyzwania centrów danych

teoriabiznesu.pl