Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Dropshipping – hurtownia okularów nr 1!

Dropshipping – hurtownia okularów

Dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby prowadzić swoją markę okularów opartą o model dropshipping! Dowiedz się dlaczego, jesteśmy numerem jeden w porównaniu z innymi hurtowniami, poznaj rynek okularów i zacznij zarabiać, jak podobne firmy zajmujące się sprzedażą internetową.

Dlaczego warto sprzedawać okulary w modelu dropshipping w Polsce?

Szacuje się, że w 2021 roku w Polsce sprzedanych zostało ponad 15 milionów oprawek do okularów przeciwsłonecznych, zerówek oraz korekcyjnych. To wyjątkowo spory wolumen sprzedażowy w szczególności, że – jak powszechnie wiadomo – oprawki okularów korekcyjnych nie są zbyt często kupowane, a modele przeciwsłoneczne są raczej sezonowym produktem. W dodatku ilość sprzedawanych okularów w Polsce rośnie w każdym roku!

Zacznij sprzedawać okulary metodą dropshipping!

Dodatkowym atutem wejścia na rynek z okularami w modelu dropshipping jest to, że obecnie istnieje tylko jedna hurtownia w naszym kraju Hurtownia Dropshipping „Hagne”, która pozwala na współpracę w tym modelu, dodatkowo zapewniając:

  • Przejrzyste zasady dropshippingu i możliwość automatycznego pobierania asortymentu i stanów magazynowych, z prostą integracją z Twoim sklepem.
  • Szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny i priorytetowa wysyłka zamówień Twoich klientów na wskazany adres. Czas wysyłki z nami to zawsze 2 dni!
  • Tajną wysyłkę towaru! Hagne zapewnia brak jakichkolwiek oznak, które wskazywałyby Twojemu klientowi to, skąd w rzeczywistości przyszły jego okulary. Paczka będzie wyglądać tak, jakby wyszła z Twojego własnego magazynu.
  • Posiadasz własny sklep internetowy i masz możliwość współpracy w modelu dropshipping bez firmy!
  • Prosta integracja (plik XML), dzięki której możesz połączyć swój sklep z wieloma hurtowniami naraz.

Hurtownia dropshipping dopasowana do każdego sklepu internetowego!

Z reguły hurtownie dropshipping współpracują jedynie z kilkoma systemami sklepów internetowych, ale na szczęście są też takie, które oferują prostą możliwość integracji Twojego sklepu z systemem hurtowni, niezależnie od systemu CMS, z którego korzystasz.

Hurtownia Hagne plasuje się na liście „Najlepsze hurtownie dropshipping 2022 roku”, gdyż umożliwia prostą integrację poprzez automatyczne pobieranie danych z pliku XML. Pracując z hurtownią Hagne w tym modelu sprzedaży, bez problemu podłączysz się z jej magazynem, jeśli pracujesz na takich sklepach, jak: PrestaShop, WordPress, ShyShop oraz wieloma, wieloma innymi!

Poznaj dodatkowe atuty współpracy dropshippingowej z hurtownią Hagne.

  • Stan magazynowy z firmą Hagne jest aktualizowany co 6 minut! Produkty w Twoim sklepie będą zawsze zgodne z naszą hurtownią dropshippingową. Twoje stany magazynowe będą zawsze aktualne!
  • Nie musisz szukać kolejnego dostawcy okularów. Hagne w swojej ofercie posiada przeszło tysiąc unikatowych produktów.
  • Twój klient nie musi wydawać dużych pieniędzy. Gwarantujemy najlepsze ceny okularów na rynku. Będziesz bardzo konkurencyjny mimo tego, że będziesz otoczony innymi sklepami internetowymi.
  • Łatwy sposób składania zamówienia w hurtowni. Dropshipping z Hagne sprawia, że oszczędzasz czas i skupiasz się na pozyskiwaniu zamówień dla swojego sklepu.
  • Nasze okulary to nie zabawki. Sprzedajemy solidne oprawki, wykonane z twardej stali, jakościowego drewna lub plastiku najwyższej jakości. Zamówienie w naszej firmie zawsze kończy się zadowoleniem Twojego klienta.

Zainteresowany hurtownią dropshipping i oferowanym towarem?

Poznaj zalety naszej oferty! Więcej informacji na temat współpracy z Hurtownią Dropshipping Hagne znajdziesz na stronie firmy: www.dropshipping.hagne.pl