Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Kursy językowe dla firm

nauka języka

Czy wiesz, że kursy językowe dla pracowników to inwestycja w rozwój finansowy Twojej firmy? Kompetentny personel osiąga lepsze wyniki, przyciąga klientów, szybciej upora się z projektami. Jaki kurs językowy wybrać, by nie był nudny i aby pracownicy wydobyli z niego maksimum wiedzy oraz umiejętności językowych? Podpowiadamy!

Jak szybko nauczyć języka Twojego pracownika?

Nauka języka obcego nie musi być nudna! Tym bardziej jeśli jest to słownictwo biznesowe lub specjalistyczne, powinno być ciekawie i niebanalnie. Pracownicy łatwiej i szybciej nauczą się wtedy języka i szybciej zaczną odnosić sukcesy w firmie.

Jak uczyć się języka, żeby nie było nudno? Liczy się kreatywność, różnorodność i atrakcyjna forma zajęć, a także innowacyjne metody. Dobrą praktyką jest nauka na zasadzie asocjacji, czyli kojarzenie np. rysunku z przybliżoną wymową. Doskonale sprawdzają się też wszelkie gry, fiszki i nauka języka w kontekście, a przede wszystkim zaangażowanie lektorów języka i spora dawka humoru, ponieważ w miłej atmosferze mózg pracuje lepiej i szybciej przyswaja nowe wiadomości.

Metoda PROLANG – doskonały przepis na naukę języka

Czy znasz innowacyjną metodę nauki języka, czyli Prolang? Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i kładzie nacisk przede wszystkim na potrzeby kursantów. To do nich dobiera się odpowiedni materiał. Następnie uczniowie uczą się języka “lekkostrawnymi” porcjami, więc zapamiętują go szybciej, a dzięki aktywacji i odpowiednio przeprowadzonym powtórkom już podczas zajęć, uczniowie z łatwością wdrażają w życie swoje lingwistyczne zdolności. Więcej informacji o innowacyjnej metodzie PROLANG znajdziesz na stronie:  https://prolang.pl/metoda-prolang/

Dobry kurs języka obcego dla Twojej firmy

Jak wybrać dobrą szkołę językową? Najlepiej zaufać takiej, która od wielu lat istnieje w branży i ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Prolang to szkoła języków obcych, która istnieje 20 lat na rynku i może pochwalić się ekspercką kadrą językową, a także autorską platforma e-learningowa VOCAbite, która oferuje liczne gotowe lekcje słownictwa z zakresu biznesu, materiały dydaktyczne wysokiej jakości, a także publikacje dźwiękowe nagrane przez native speakerów. Prolang to Wyspecjalizowane lekcje branżowe i precyzyjnie przygotowane kursy, które obejmują angielski finansowy, bankowy, a nawet windykacyjny.

Aby lekcje były ciekawe i przynosiły jak najlepsze efekty w nauce, szkoła wprowadziła kolejną innowację, którą bardzo sobie chwalą kursanci. Mowa o VOCAbox – doskonałej metodzie fiszek i gier, które pozwalają  na szybkie opanowanie słownictwa z danego zakresu.

Szukasz szkoły językowej, do której pracownicy Twoje firmy będą chętnie uczęszczali? W Prolang nigdy nie jest nudno, za sprawą doskonale opracowanych kart leksykalnych. Kursanci losują  fiszki ze słówkami i utrwalają je na różne, często nietypowe sposoby: grając w kalambury, zadając pytania, tworząc mapy myśli. Prolang to  doskonała okazja do zabawy językowej: lektor występuje w roli animatora zabawy i dzięki jego zaangażowaniu wiedza utrwala się w zasadzie samoistnie, czyli praktycznie bez wysiłku kursanta.

Nie zwlekaj! Wyprzedź konkurencję, wyszkol swój personel i ciesz się niedoścignioną kadrą, która bez problemu posługuje się językiem obcym!