Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Pufy kostki jako nowoczesny sposób na kreatywną reklamę

pufy-kostki

Nie bez powodu mówi się, że przemyślana reklama ma bardzo duży wpływ na wizerunek danej firmy oraz na jej rozpoznawalność, co z kolei szybko przekłada się na finanse. Dzieje się tak, ponieważ reklama pomaga nie tylko w prezentowaniu poszczególnych usług czy nazwy przedsiębiorstwa, ale także w budowaniu zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa wśród potencjalnych klientów. Dlatego też przedsiębiorcy coraz częściej szukają sprawdzonych sposobów na kreatywną reklamę, która skutecznie przyciągnie wzrok mijających ją osób. Jednym z chętnie wybieranych pomysłów na efektywny marketing są pufy kostki, które świetnie się prezentują i przy okazji mogą z powodzeniem pełnić funkcję wygodnego siedziska.

Co sprawia, że reklamowe pufy kostki cieszą się coraz większą popularnością?

Skuteczność reklamy w formie puf kostek wynika między innymi z ich większych rozmiarów, które gwarantują dobrą widoczność poszczególnych grafik czy nazwy przedsiębiorstwa. Ponadto pufy kostki bardzo dobrze sprawdzają się jako reklama wykorzystywana podczas różnych wydarzeń i okoliczności. Decydując się na pufy wykonane z wysokiej jakości materiałów, możemy między innymi zabrać je na liczne konferencje, targi czy ważne imprezy kulturowe. Oprócz tego w sytuacji, gdy nie odbywają się w danym momencie żadne istotne wydarzenia, pufy kostki idealnie sprawdzą się w biurach różnych firm jako dodatkowa ozdoba wnętrza lub miejsce do siedzenia. Z tego też powodu okazują się godną uwagi inwestycją dla przedsiębiorstw o różnych rodzajach działalności.

kostki-reklamowe

Warto również wspomnieć, że starannie wykonane pufy kostki wytrzymują w nienaruszonym stanie wiele długich lat. Dlatego dobrym pomysłem będzie zakup puf pochodzących od zaufanych i cieszących się licznymi pozytywnymi opiniami agencji reklamowych. Jednym z takich jest między innymi firma Inventini, w której można znaleźć wysokiej jakości pufy kostki wyróżniające się wykorzystaniem trwałych materiałów oraz idealnym odwzorowaniem wszystkich elementów przygotowanego wcześniej projektu.

Z jakich materiałów powstają wytrzymałe pufy kostki?

Decydując się na pufy kostki (https://inventini.com/blog/pufy-kostki-hit/), warto zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów powstają oraz jaką metodą drukuje się poszczególne grafiki. Najczęstszymi rodzajami wypełnień, które można między innymi znaleźć we wspomnianej agencji Inventini, są styropian oraz pianka poliuretanowa. Styropian bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku reklamowych kostek, które tworzyć wspólne kompozycje lub które mają stanowić przede wszystkim reklamę podczas poszczególnych wydarzeń. Z kolei pianka poliuretanowa sprawia, że kostki są miękkie i świetnie nadają się do funkcji komfortowej pufy.

Nie bez znaczenia okazuje się również jakość druku. W dużej mierze to od niego zależy, czy pufa kostka wytrzyma w bardzo dobrym stanie przez długi czas i nie będzie wymagała wymiany na nową. Dlatego też warto między innymi zdecydować się na takie techniki druku jak nadruk sublimacyjny lub technologia HP Latex. Wówczas poszczególne projekty będą wyróżniały się większą trwałością i okażą się godną uwagi inwestycją na długie lata.