Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma Franczyza

Franczyza z firmą Regus – dostawcą elastycznych przestrzeni do pracy

franczyza z regus

Firma Regus, globalny dostawca przestrzeni do pracy, umożliwia polskim franczyzobiorcom dołączenie do szybko rozwijającej się branży flex. Firma stworzyła sieć biur oraz przestrzeni współdzielonych i sal konferencyjnych w każdym zakątku świata.

Elastyczne przestrzenie – coworking

Jak informuje firma, elastyczne przestrzenie do pracy są w ostatnich latach jedną z najszybciej rozwijających się branż. Szacuje się, że branża ta rośnie w tempie 24% rocznie ( źródło Forbes 2017 ) . Do 2020 roku, aż 50 procent wszystkich pracowników będzie pracować zdalnie przez większość tygodnia. Jak wykazują statystyki branża ta jest przyszłościowa, dlatego skorzystanie z oferty franczyzodawcy już teraz, może okazać się opłacalne.

Franczyza z Regus

Firma Regus od 30 lat rozwija swój model biznesowy, a pierwszy na świecie koncept elastycznych przestrzeni do pracy został wprowadzony w 1989 roku. Statystyki pozwalają przyszłemu franczyzobiorcy spokojnie spojrzeć w przyszłość, wiedząc że współpraca z firmą może okazać się rentowna i bezpieczna.
Benefitem dla franczyzobiorców oraz dla ich klientów jest dostęp do sieci ponad 3300 biur grupy IWG, do której należy Regus. Co to oznacza? Klienci franczyzobiorców Regusa mogą w ramach abonamentu korzystać z biur w ponad 1100 miastach w 110 krajach.

Wsparcie franczyzodawcy

Firma Regus zapewnia franczyzobiorcy kompleksową infrastrukturę wspierającą przez cały okres inwestycji. Dodatkowo zapewnia pomoc przy wyborze odpowiedniej lokalizacji oraz wsparcie operacyjno-marketingowe. Partnerzy franczyzowi, pomogą firmie Regus przyśpieszyć globalny wzrost.

Więcej informacji na temat firmy: Regus.co.uk/franchise

Powiązane artykuły

Dziennie w Żabcie więcej klientów niż mieszkańców Warszawy

teoriabiznesu.pl

Franchising Awards, czyli szansa na wypromowanie franczyzy

teoriabiznesu.pl

Jaką Franczyzę do 10 000 zł wybrać?

teoriabiznesu.pl