Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Internet Technologie

Universal Mobile wynikiem współpracy Next Mobile z Universal Group

Telefon komórkowy jest przedmiotem, bez którego nie wychodzimy z domu. Służy zarówno do kontaktu z bliskimi, dostarcza rozrywki, a przede wszystkim jest niezbędnym narzędziem pracy. Posiadanie dobrej usługi komórkowej stało się więc kluczową kwestią zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i pracowników. Bez niezawodnej komunikacji nie można obecnie prowadzić skutecznej działalności biznesowej.

Usługa MVNO

Do niedawna trudno było uzyskać powszechny dostęp do usług MVNO, chyba że dysponowało się własnym zespołem do obsługi projektu integracji z jednym z dużych operatorów telekomunikacyjnych oraz sporym budżetem. Firmy nie miały szerokiego wyboru wśród ofert dostawców i musiały zadowalać się ogólnodostępnymi pakietami. Teraz, gdy MVNO jest dostępny także w Polsce, przedsiębiorstwa zaczęły korzystać z oferowanych przez nie możliwości.

Universal Group z pakietem rozwiązań

Z szansy stworzenia własnej sieci komórkowej skorzystała ostatnio firma Universal Group. Dopasowana indywidualnie oferta została uszyta na miarę, spełniając potrzeby zarówno pracodawcy,jak i pracowników. Next Mobile wraz z Universal Group stworzyli pakiet interesujących rozwiązań, będący odpowiedzią na wyjątkowe potrzeby firmy. Dzięki współpracy obu spółek powstała marka Universal Mobile charakteryzująca się atrakcyjnymi pakietami Internetu w całej Unii Europejskiej, stworzonymi dla kierowców przebywających często poza granicami kraju.

Współpraca z Next Mobile

next mobileO powodach rozpoczęcia współpracy z Next Mobile, polskim dostawcą usług MVNO oraz o głównych czynnikach decydujących o stworzeniu własnej sieci Universal Mobile, opowiada prezes spółki Universal Group, Katarzyna Rząd: „Pomysł stworzenia sieci Universal Mobile powstał z inicjatywy kierowców przebywających na kilkutygodniowych wyjazdach służbowych, którym Internet umożliwia zarówno kontakt z najbliższymi, jak i rozrywkę. Oczywiście sprawna komunikacja dyspozytorów z załogami pojazdów pełni najważniejszą rolę. Oferta kierowana jest zarówno do pracowników, jaki pracodawców, którzy mają potrzebę ciągłej komunikacji oraz korzystania z połączeń internetowych, a także dla ludzi planujących dłuższe wyjazdy zagraniczne z potrzebą korzystania z Internetu na terenie UE (…)„.

Własna sieć komórkowa to dla firm nie tylko większy prestiż, ale także doskonałe narzędzie budowania relacji na linii pracownik-­‐pracodawca.

Materiał stworzono we współpracy Universal Group z Next Mobile www.nextmobile.pl

Zapraszamy na stronę: www.UniversalMobile.pl

Powiązane artykuły

Pogoń Mobile wynikiem współpracy Next Mobile z Pogonią Szczecin

teoriabiznesu.pl

Viva! Mobile w trosce o swoich podopiecznych

teoriabiznesu.pl

Next Mobile – stwórz własną sieć komórkową

teoriabiznesu.pl