Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Blisko ludzi Reklama Startupy Technologie

Viva! Mobile w trosce o swoich podopiecznych

viva mobile logo

Współpraca Next Mobile z Fundacją Viva! – Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt zaowocowała stworzeniem nowej sieci komórkowej „Viva! Mobile”.

Wzorem mediów społecznościowych – Facebooka czy Instagrama, które prowadzą publiczną zbiórkę pieniędzy, „Viva” – Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt postanowił stworzyć własną sieć komórkową. Inicjatywa ma na celu zgromadzenie zaangażowanej w pomaganie społeczności, która oprócz abonamentów, będzie wspierać także potrzebujących.

viva mobile

O Viva Mobile

„Własna sieć komórkowa to nowatorski pomysł – już od wielu lat telefony komórkowe stanowią podstawę komunikacji. Wierzę w ten projekt, ale czy będzie on w przyszłości filarem pozyskiwania przez nas środków, to okaże się po pierwszych miesiącach od wprowadzenia oferty na rynek.”– tłumaczy prezes „Vivy”.

Zapytany o nowe rozwiązania i zainteresowanie innowacyjną technologią tłumaczy dalej:

„Otrzymaliśmy ofertę, która nas zainteresowała, ale potrzebowaliśmy miesięcy, żeby ją przeanalizować i móc dać zielone światło. Doszliśmy jednak do wniosku, że jest to idealny projekt dla nas. Ostatecznym impulsem była deklaracja Next Mobile, że wezmą na siebie całe ¬- dla nas nie małe ¬- koszty uruchomienia usługi, za co jestem im ogromnie wdzięczny.”

„Własna sieć komórkowa to nowatorski pomysł – już od wielu lat telefony komórkowe stanowią podstawę komunikacji.”

Współpraca z Next Mobile

Jak wygląda współpraca pomiędzy organizacją charytatywną a Next Mobile, która zajęła się przygotowaniem oferty? Na te pytanie odpowiedziała Brand Manager Next Mobile Sp. z o.o.:

Naszą główną motywacją podjęcia współpracy była przede wszystkim chęć stworzenia wspólnie innowacyjnej sieci komórkowej dla organizacji non profit, która byłaby stałym źródłem przychodu, a co za tym idzie – stałym wsparciem dla Fundacji. Podczas uruchamiania sieci komórkowej – zajęliśmy się wszystkimi elementami: począwszy od integracji z naszą platformą i systemem, stworzenia elementów brandingu sieci, do stworzenia dokumentów dla Abonentów, uruchomienia Back Office, a także zarekomendowaliśmy działania marketingowo-sprzedażowe. Chcemy przez tę współpracę pokazać, że trzeba pomagać. Mamy nadzieję, że dostrzeżone zostaną również profity, jakie może przynieść posiadanie abonamentu „Viva! Mobile” – oprócz rozmów, SMS-ów, MMS-ów bez limitu w kraju, w ofercie są różnorodne pakiety internetu oraz karty internetu mobilnego – ale przede wszystkich to pierwsza sieć komórkowa, która naprawdę pomaga zwierzętom!

Comiesięczny abonament jaki będą płacić klienci nowej sieci komórkowej Viva! Mobile zasili także konto Fundacji. O jakich kwotach tutaj mówimy? Do Fundacji trafi nawet 30% kwoty comiesięcznego abonamentu.

Oficjalna strona: www.VivaMobile.pl

Więcej na temat Next Mobile czytamy w artykule: Next Mobile – stwórz własną sieć komórkową

Powiązane artykuły

Praca zdalna w Next Mobile i Surferze

teoriabiznesu.pl

Universal Mobile wynikiem współpracy Next Mobile z Universal Group

teoriabiznesu.pl

Next Mobile – stwórz własną sieć komórkową

teoriabiznesu.pl