Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze Reklama

BIK ostrzega – zdolność kredytowa to nie wszystko, weź kredyt świadomie

kampania bik kredyt

Oblicz swoje szanse na kredyt” to nowa kampania reklamowa Analizatora Kredytowego BIK dzięki któremu z łatwością obliczymy szanse i zdolność na uzyskanie kredytu. Ma ona na celu uświadomić kredytobiorcom, z czym wiąże się wzięcie na siebie zobowiązania finansowego.

Co to jest Analizator Kredytowy BIK

Analizator Kredytowy BIK to kalkulator dzięki któremu obliczymy nasza zdolność kredytową. Uwzględnia on nasza historię kredytową, podobnie jak robią to tradycyjne banki. Warto wspomnieć, że program ostrzega osobę zainteresowaną wzięciem kredytu o potencjalnych zagrożeniach spowodowanych nadmiernym zadłużeniem. Analizator Kredytowy BIK podpowie także, jak zwiększyć szanse na kredyt oraz podnieść zdolność kredytową.

Osoba biorąca kredyt musi uważać także, aby nie wpaść w pętlę finansową. Pętla finansowa następuje wtedy, gdy dłużnik bierze kolejny kredyt, aby spłacić poprzednie zobowiązania.

Kampania BIK „Oblicz swoje szanse na kredyt”

BIK kieruje kampanię „Oblicz swoje szanse na kredyt” do wszystkich osób, które są zainteresowane wzięciem kredytu gotówkowego ale nie tylko. Marzenia o własnym mieszkaniu zmuszają klientów banków do wzięcia kredytu na mieszkanie inaczej kredytu hipotecznego. Kampania BIK „Oblicz swoje szanse na kredyt” ma za zadanie uświadomić, czy zdrowy rozsądek nie zostanie zasłonięty przez marzenia. Analizator Kredytowy BIK pomoże sprawdzić, czy dana osoba poradzi sobie ze spłatą kredytu, który będzie wzięty na kilka, lub kilkadziesiąt lat.

Kampania wystartowała 13 maja 2019 roku i potrwa do 16 czerwca.

Zobacz także: BIK podsumował trendy kredytowe

źrodło: bik.pl

Powiązane artykuły

Wakacje kredytowe. Jak skorzystać z bezpłatnego zawieszenia spłaty kredytu?

teoriabiznesu.pl

Życie na kredycie: 72% kredytobiorców dotkliwie odczuwa wzrost rat

teoriabiznesu.pl

System gwarancji kredytowych

teoriabiznesu.pl