Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Bank Millennium pozwoli zaktualizować dowód osobisty

aplikacja mobilna banku millennium

Klienci Banku Millennium, posługujący się polskimi dowodami osobistymi, jeszcze wygodniej zaktualizują swój dokument tożsamości. Bank wprowadził w bankowości elektronicznej (w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym Millenet) nowy, jeszcze prostszy formularz aktualizacji, dostępny od razu po zalogowaniu do serwisu.

W trosce o jakość wprowadzanych danych, system bankowy komunikuje się bezpośrednio z systemami administracji publicznej i dane nowego dowodu osobistego sprawdzane automatycznie. Dzięki temu zarówno klient, jak i bank mają pewność, że zostały wprowadzone prawidłowo.

Millennium przypomni o wygaśnięciu dowodu

Bank przypomni klientowi o zbliżającym się terminie wygaśnięcia ważności dokumentu już na 60 dni przed upływem terminu ważności dokumentu, będzie więc czas na wymianę dowodu i aktualizację danych. Informacja pojawi się po zalogowaniu do serwisu.  Wniosek o nowy dowód klient może również złożyć online, poprzez Profil Zaufany, za pośrednictwem Millenetu. A jeżeli posiada już nowy dokument, dzięki formularzowi dostępnemu od razu po zalogowaniu, widząc powiadomienie banku będzie mógł od razu zaktualizować dane, bez konieczności poszukiwania tej funkcji w serwisie.

Powiązane artykuły

Bank Millennium z nowymi Planami Inwestycyjnymi

teoriabiznesu.pl

Studenci, a konta bankowe – raport Banku Millennium

teoriabiznesu.pl

Rachunki dla młodych klientów w banku Millennium

teoriabiznesu.pl