Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

#RAZEMdlaUKRAINY – Trwa międzynarodowa pomoc humanitarna

Trwa międzynarodowa pomoc humanitarna, w związku z trwającą wojną na Ukrainie, zorganizowana przez zrzutkę.pl. Sprawdź jak możesz pomóc.

Zrzutka.pl to skoordynowana praca wielu fundacji pomocniczych, których celem jest zgromadzenie i przekazanie pieniędzy naszym sąsiadom za pośrednictwem sprawdzonych fundacji, niosących pomoc ofiarom wojny. Lista współpracujących fundacji non stop się powiększa, a aktualnie obejmuje m.in. Stowarzyszenie Homo Faber, Fundację Cor Ignis, Fundację Dla Wolności, Fundację Uniters oraz Polskie Forum Migracyjne.

– Wszystkie środki zebrane na tej zrzutce będą przekazane w 100% organizacjom, które już teraz pomagają osobom poszkodowanym, a koszty operacyjne pokrywa sama zrzutka.pl. To co możemy zagwarantować, to tak jak miało to już miejsce w 2020 i 2021 roku, przy okazji m.in. zbiórek covidowych, że nasze akcje są w pełni transparentne  i skutecznie, a my jako organizatorzy rozliczamy się z każdej zebranej złotówki. – mówi człowiek zarządu zrzutka.pl.

JAK DOŁĄCZYĆ SWOJĄ POMOC?

  1. Po pierwsze można wpłacić dowolną kwotę na podaną stronę: (https://zrzutka.pl/razemdlaukrainy);
  2. Po drugie można poszerzyć zasięg zbiórki, chociażby wśród swoich znajomych za pośrednictwem udostępniania linku zbiórki;
  3. Po trzecie można zgłosić kolejne organizacje, które dołączą się do akcji, wystarczy wysłać e-mail na podany adres: razemdlaukrainy@tosieuda.org.

Wielu z nas chce pomóc, ale nie do końca wie jak. Udział w akcji zrzutki.pl to właśnie sposób na wsparcie. Dzięki międzynarodowej akcji środki będą większe, a pomoc natychmiastowa i pewna. Zebrane pieniądze zostaną przekazane osobom i organizacjom najbardziej potrzebującym. Dodatkowo wszystkie działania zrzutki.pl i jej fundacji ,,To się uda” można na bieżąco śledzić.

Powiązane artykuły

Nauka języka polskiego dla Ukraińców

teoriabiznesu.pl

Czy warto zatrudniać obcokrajowców?

teoriabiznesu.pl

Millennium Bank aktywnie wspiera uchodźców z Ukrainy

teoriabiznesu.pl