Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

Możesz zgarnąć 250 zł, Santander Bank Polska organizuje rodzinne bankowanie.

Santander bank

Santander Bank Polska zachęca do zakładania kont rodzinnych w jednym banku. Konto rodzica i nastolatka w jednym banku to niezwykła wygoda codziennych finansów. Rodziny, które zdecydują się na założenie kont w jednym banku, mogą dostać nawet 250 zł w ramach promocji.

Szczegóły rodzinnego bankowania

Akcja promocyjna będzie trwała do końca października i ma zachęcić do skorzystania z oferty „Konta Jakie Chcę”. Klienci, którzy zdecydują się na otworzenie rachunku poprzez internet lub infolinię i wyrażą wszystkie wymagane do udziału w akcji zgody oraz przez 3 miesiące zapewnią wpływy w wysokości min. 1000 zł, wykonają 5 transakcji bezgotówkowych i 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej otrzymają 200 zł. Dodatkowy bonus w wysokości 50 zł korzystający z oferty mogą otrzymać składając wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 roku życia, więc jest to ciekawa propozycja dla osób małoletnich, chcących zacząć korzystać z indywidualnych kont bankowych.

Konta dla nastolatków w Santander

Santander Bank Polska udostępnia dane pokazujące, iż nastolatkowie w dużym stopniu aktywnie korzystają z kont bankowych w ich banku. Młodzież lubi płacić kartą i używać Blika. Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego w Santander Bank Polska zapewnia, że Konto dla nastolatka to niewątpliwa wygoda dla całej rodzinny, dodatkowym plusem takiego konta jest to, że rodzice mają wgląd w finanse nastolatka, pozwala to na kontrole nad niepotrzebnymi wydatkami.

Dokładne dane udostępnione przez Bank

„Statystyczny młody klient Santander Bank Polska ma 16 lat, w ciągu ostatniego roku wykonał 6 przelewów na średnią kwotę 165 zł każdy. Dodatkowo 8 razy zapłacił za zakupy BLIKIEM i 2 razy zrobił przelew na telefon. Co ciekawe – do bankowości mobilnej logował się niemal co 3 dzień. Aż 70% nastolatków korzystających z Konta Jakie Chcę dla Młodych płaci kartą lub telefonem za zakupy, a średnia wysokość transakcji to 25 zł. Natomiast 6% młodych ludzi, którzy mają konto w Santander Bank Polska płaci za zakupy w sklepach BLIKIEM. Tylko 17% z nich wypłaca pieniądze z bankomatów – średnia wysokość wypłaty to 245 zł”.

Opracował: Kacper Dubicki
źródło: WB/Santander

Powiązane artykuły

STX Next i CoderDojo zapraszają na warsztaty programowania dla dzieci

teoriabiznesu.pl

Santander i mBank z przerwą techniczną

teoriabiznesu.pl

Nowa strona internetowa banku Santander

teoriabiznesu.pl