Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Usługi medyczne w pakiecie z kontem? Nowość w Santanderze

Santander bank

Klienci banku, którzy posiadają konto Jakie Chcę lub konto Select mają możliwość skorzystać z nowej usługi- pakietu medycznego Telemedi.co. Platforma jest dostawcą największych usług telemedycznych w Europie Centralnej.

Pakiet medyczny z Kontem Jakie Chcę

Posiadacze kont Jakie Chcę i Select w Santanderze uzyskują dostęp do pakietu medycznego, w którego skład wchodzą przede wszystkim nielimitowane konsultacje telefoniczne z internistą lub pediatrą. Co więcej, w ciągu sześciomiesięcznej umowy klienci mogą trzy razy skonsultować się z wybranym specjalistą:

 • kardiologiem,
 • diabetologiem,
 • endokrynologiem,
 • alergologiem,
 • ortopedą,
 • dermatologiem,
 • ginekologiem,
 • neurologiem
 • onkologiem

Wiceprezes Zarządu, Arkadiusz Przybył, podkreśla:

-To szybkie i bezpieczne e-konsultacje z lekarzami specjalistami i dostęp do opieki medycznej przez całą dobę. To także ciekawa propozycja dla obcokrajowców mieszkających w Polsce, ponieważ e-konsultacje realizowane są w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. To wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym czasie.

Warunki umowy

 Klient zawiera umowę na okres sześciu miesięcy. Po tym czasie może ją automatycznie przedłużyć lub złożyć wypowiedzenie w dowolnym momencie. Koszt abonamentu wynosi 12 złotych miesięcznie, jednak opłata jest pobierana co kwartał. Telmedicin pobierze opłatę w wysokości 36 złotych z rachunku karty, która została podana do płatności cyklicznych. Istotne jest, że klient może nabyć dowolną ilość pakietów w Telemedi.co, którymi objąć może swoją rodzinę, ale również kogoś niespokrewnionego. Osoby te nie muszą posiadać konta w Santanderze.

Dodatkowe korzyści czekają na posiadaczy konta Select. Mogą oni bowiem bezpłatnie korzystać z pakietu medycznego przez pierwsze trzy miesiące po podpisaniu umowy.

Usługę zakupimy na stronie internetowej www.telemedi.co. Witryna internetowa została specjalnie przygotowana dla posiadaczy kont w banku Santander. Umowę podpisujemy z firmą Telmedicin, która pobiera opłaty za wykupiony abonament. Usługa e-konsultacji dla klientów Santander Bank Polska została przygotowana przez Visę.

Zakupu pakietu medycznego Telemedi.co dokonamy w trzech prostych krokach:

 1. Zaloguj się do bankowości internetowej.
 2. Wybierz zakładkę Usługi Partnerów, a następnie Pakiet medyczny Telemedi.co. Zostajemy przekierowani do kliniki Telemedi.co.
 3. Kliknij przycisk Dowiedz się więcej i aktywuj usługę.

Źródło: Santander Bank Polska

Opracowała: Weronika Walasek

 

Powiązane artykuły

“Klik gotówka” – Nowa oferta kredytu konsolidacyjnego Banku Pekao

teoriabiznesu.pl

Santander z przerwą techniczną – Co i kiedy nie będzie działać?

teoriabiznesu.pl

Bank Pocztowy uruchamia kampanię radiową

teoriabiznesu.pl