Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Blisko ludzi

Ubezpieczenie dzieci bezpłatne z PZU Pomoc

dzieci

PZU Pomoc bezpłatnie ubezpieczy nasze dzieci. Firma ruszyła z wakacyjną akcją „Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko”, a skierowana jest ona do rodziców posiadających pociechy. Na czym polega akcja? Co wchodzi w skład ubezpieczenia dzieci z PZU Pomoc? Do kiedy możemy za darmo ubezpieczyć swoje pociechy w ramach akcji?

PZU bezpłatnie ubezpieczy dzieci

Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko„”to ciekawa, a zarazem bardzo pomocna inicjatywa, która ma celu objęcie dzieci bezpłatną polisą od następstw nieszczęśliwych wypadków. Potrwa ona do 1 września, czyli do końca wakacji. To właśnie okres wakacyjny jest czasem, kiedy dzieci są szczególnie narażone na nieszczęśliwy wypadek. Polisa obowiązuje na całym świecie, przez 24 godziny na dobę. Dodatkowo, ubezpieczenie jakie oferuje PZU Pomoc obejmuje wypadki powstałe podczas uprawiania wyczynowego sportu.

Wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie PZU

Badania przeprowadzone na zlecenie jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce – firmy PZU wskazują, że 3/4 rodziców uważa, że ich dzieci w trakcie wakacji są narażone na więcej niebezpieczeństw, niż to było kilkadziesiąt lat temu. Połowa rodziców uważa natomiast, że w trakcie dzieciństwa miało więcej wolności niż dzisiejsze dzieci.

Chcemy, żeby wakacje wszystkich dzieci w Polsce były bezpieczne, a rodzice czuli, że w razie niespodziewanych sytuacji mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie, pomoc finansową i specjalistyczną opiekę dla swoich pociech

Prezes PZU

Czego obawiają się rodzice podczas wyjazdu pociech na wakacje? Badania wskazały, że aż 71 procent rodziców obawia się używek, które dzieci biorą w trakcie wyjazdu, a spowodowane jest to także presją otoczenia i świadomością tego, że rodzic jest daleko. 68 procent rodziców obawia się przemocy wobec dzieci, a 65 procent boi się o wpływ otoczenia na decyzje podejmowane przez ich dzieci. A co z nieszczęśliwymi wypadkami? O to obawia się 64 procent ankietowanych rodziców.

Ubezpieczenie dzieci z PZU

Firma PZU Pomoc rozpoczynając akcję „Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko”, pokazała że dba o bezpieczeństwo naszych pociech. Bezpłatna akcja to ciekawa inicjatywa, pokazująca że ubezpieczenie dzieci nie może być zrzucane na drugi plan.

Chcemy, żeby wakacje wszystkich dzieci w Polsce były bezpieczne, a rodzice czuli, że w razie niespodziewanych sytuacji mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie, pomoc finansową i specjalistyczną opiekę dla swoich pociech –dodaje prezes zarządu PZU Życie SA.

Zobacz także: Jak uczyć nasze dzieci oszczędzać pieniądze?

Więcej informacji na stronie pzu.pl

Powiązane artykuły

Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne dla dziecka i dla nas

teoriabiznesu.pl

Niebieska Linia z akcją informacyjną #ZatrzymajEpidemiePrzemocy

teoriabiznesu.pl

Blue Media rozpoczyna współpracę z PZU

teoriabiznesu.pl