Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Reklama

Biznes i Turystyka w promocji filmowej – Konkurs FilmAT Festival

statuetki FilmAT

filmat-logoFilmAT Festival – Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych, Korporacyjnych oraz Dokumentów i Reportaży Telewizyjnych – odbędzie się w tym roku po raz 15. Filmy zgłoszone do konkursu, jak co roku, oceni międzynarodowe jury.

O tym, że film ma ogromną siłę oddziaływania, nikogo przekonywać nie trzeba. Dzięki nowym mediom i internetowi promocja poprzez film stała się łatwiejsza i bardziej dostępna niż kiedykolwiek.

Konkurs FilmAT Festival

FilmAT Festival to konkurs dla produkcji promujących kierunki turystyczne, wydarzenia kulturalne, sportowe, czy targowe, a także dla filmów o gospodarczej promocji państw i regionów.

W kategoriach przeznaczonych dla filmów korporacyjnych prezentowane są nowoczesne przedsięwzięcia biznesowe, które pchają świat do przodu.

Filmy wizerunkowe, kampanie społeczne, filmy instytucjonalne oraz produkcje promujące społeczną odpowiedzialność biznesu lub innowacyjne produkty i usługi z roku na rok stanowią coraz większą część produkcji zgłoszonych do konkursu.

Od początku istnienia FilmAT Festival jest polskim przedstawicielem organizacji International Committee of Tourism Film Festivals CIFFT, która od 32 lat wybiera najpiękniejszy turystyczny film świata. Pracujemy aktywnie w grupie osiemnastu festiwali w światowej selekcji filmów turystycznych, a decyzja naszego jury ma wpływ na ostateczny wynik wielkiego światowego konkursu. W naszej grupie festiwali jest największy na świecie festiwal filmów korporacyjnych Cannes Corporate Media & TV Awards.

Zgłoszenia do konkursu

Zapraszamy do zgłaszania filmów w trzech wielkich grupach kategorii:

  1. KOMUNIKACJA TURYSTYCZNA
  2. DOKUMENTY I REPORTAŻE TV
  3. FILMY KORPORACYJNE I INSTYTUCJONALNE

Polskie filmy uczestniczące w Festiwalu mogą brać udział w dwóch niezależnych konkursach:

  • konkursie międzynarodowym
  • narodowym

Obie międzynarodowe komisje jurorskie składają się ze specjalistów z zakresu promocji, filmu oraz komunikacji.

Przez 15 lat zgłoszono kilka tysięcy filmów, a piękne statuetki trafiły w ręce zwycięzców z wielu zakątków Polski i świata. Kolejne czekają na swoich nowych właścicieli w edycji 2020.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie: www.filmat-festival.com

Powiązane artykuły

Uroczystość wręczenia nagród „Pracodawca Godny Zaufania” w czasach COVID

teoriabiznesu.pl

Biznes filmowy na YouTube – co decyduje o sukcesie

teoriabiznesu.pl

Cannes Corporate Media & TV Awards – Najlepsze media korporacyjne nagradzane w Cannes

teoriabiznesu.pl