Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Kujawsko-Pomorskie Reklama Sale konferencyjne

Copernicus Toruń Hotel – sale konferencyjne / prezentacja obiektu

Copernicus Toruń Hotel

Poniżej prezentujemy Copernicus Toruń Hotel, obiekt położony kilkaset metrów od toruńskiej starówki. Posiada on sale konferencyjne o różnych powierzchniach oraz 3 oddzielne sale typu boardroom, które są odpowiednie dla grup do 18 osób.

Adres i dane kontaktowe obiektu:

Copernicus Toruń Hotel
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
Tel: 56 611 57 00, 797 010 166

Opis obiektu:

Copernicus Toruń Hotel jest miejscem absolutnie unikalnym na mapie Torunia. Niesamowite położenie oraz wygląd hotelu sprawia, że nie da się przejść obok niego obojętnie.
Hotel znajduje się kilkaset metrów od toruńskiej starówki, a z hotelowych okien roztacza się piękny widok na Wisłę. Ogromną zaletą naszego hotelu jest dostęp do dużej powierzchni terenów zielonych. To tutaj organizujemy pikniki, grille, koncerty, uroczystości rodzinne, a nawet konferencje. Dla gości którzy chcą być blisko natury ale preferują obiekty zadaszone proponujemy nasz całoroczny namiot Atlantis. Namiot znajduje się na naszych terenach zielonych, możemy zorganizować tam wydarzenie nawet na 600 osób! Jeśli będzie Państwu zależało na bardziej kameralnym klimacie podzielimy powierzchnię namiotu na mniejsze części. Wewnątrz hotelu znajduje się 11 sal, ilość ta pozwala na dopasowanie się do Państwa potrzeb w każdym aspekcie.
Jesteśmy jedynym hotelem w Toruniu który posiada basen wewnętrzny i zewnętrzny. W naszej strefie basenowej znajdują się jacuzzi oraz strefa saun, a dla jeszcze większego relaksu goście mogą udać się do SPA. Innymi atrakcjami dostępnymi w hotelu są korty tenisowe, kręgielnia, bilard oraz klub nocny STARS.
Moglibyśmy pisać wiele o zaletach naszego Hotelu, jednak nie zdradzamy wszystkich tajemnic. Tutaj po prostu trzeba być!

Położenie obiektu, najlepszy dojazd, odległość od lotniska, dworca PKP i PKS

Toruń znajduje się w centralnej części Polski co sprawia, że można tu dojechać z każdej części naszego kraju. Toruń leży na skrzyżowaniu dróg tranzytowych biegnących z południa kraju na północ i z zachodu na wschód. W okolicach miasta krzyżuje się jedyna w województwie autostrada A1 z drogą szybkiego ruchu S10 (węzeł Toruń Południe). Poza tym przez miasto przebiegają cztery drogi krajowe i 10 dróg wojewódzkich. Copernicus Toruń Hotel znajduje się blisko drogi krajowej nr 15. Od dworca głównego PKS dzieli nas nieco ponad 1km, a najbliższy dworzec kolejowy „Toruń Miasto” znajduje się w odległości 1,7km. Najbliższe lotnisko znajduje się w odległości 53km – w Bydgoszczy, a od Warszawy, Gdańska, Poznania i Łodzi dzieli nas niecałe 200km.

Sale konferencyjne w hotelu

sala konferencyjna lunaCopernicus Toruń Hotel dysponuje powierzchnią konferencyjną o ponad 800m2 wewnątrz hotelu oraz 600m2 w całorocznym namiocie bankietowym znajdującym się na terenie zielonym hotelu.
Dysponujemy 13 pomieszczeniami konferencyjnymi. Nasza największa sala TERRA o powierzchni 488m2 pomieści do 600 osób i dzieli się na 5 mniejszych części, sala LUNA o powierzchni 300 m2 pomieści do 320 osób i dzieli się na 3 części, namiot ATLANTIS o powierzchni 600m2 pomieści do 640 osób i dzieli się na 2 części. Dysponujemy również 3 oddzielnymi salami typu boardroom które są odpowiednie dla grup do 18 osób.

Miejsca noclegowe dla uczestników konferencji

W hotelu znajduje się łącznie 149 komfortowych pokoi, w tym 141 pokoi jedno lub dwuosobowych, 6 apartamentów i 2 apartamenty dyplomatyczne.
Ceny ustalamy w oparciu o zapytanie Klienta, jest to zależne m.in. od wysokości sezonu.

Restauracje

W hotelu znajdują się dwie restauracje oraz Lobby Bar Eclipse.Restauracja Salt to serce Hotelu, absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Bogactwo bufetu i dań dostępnych a la carte zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych Gości. W restauracji mogą Państwo zjeść wyśmienity lunch, wykwintny obiad lub kolację przy lampce wina. Godne uwagi są również wina serwowane w naszej restauracji. Nasza obsługa dysponuje szeroką wiedzą z zakresu winiarstwa i chętnie służy fachowym doradztwem.
W naszej kolejnej restauracji hotelowej odbywają się liczne imprezy okolicznościowe, kolacje oraz lunche firmowe. Piękny widok oraz bezpośrednie wyjście na taras są dodatkowymi atutami tej restauracji.

Dodatkowe atrakcje

Hotel udostępnia szereg atrakcji dla swoich gości. W obiekcie znajdują się dwa baseny (wewnętrzny i zewnętrzny) wraz ze strefą saun i jacuzzi oraz siłownia. Dla jeszcze większego relaksu, naszych gości zapraszamy do Blue Moon SPA, które zapewnia szeroką gamę pakietów oraz ofert specjalnych dopasowanych do aktualnych potrzeb każdego Klienta. W hotelu znajduje się również kręgielnia z 4 torami do gry oraz stół bilardowy. Kolejną atrakcją są korty tenisowe znajdujące się na terenie zielonym hotelu. Wieczorem zapraszamy do naszego klubu STARS, który jest najbardziej prestiżowym klubem muzycznym w województwie kujawsko-pomorskim!

kręgielnia

Dni i godziny w których można przeprowadzać szkolenie lub konferencję

Bez ograniczeń.

Sale konferencyjne – wyposażenie

Sala TerraWszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny, umożliwiający sprawne przeprowadzanie prezentacji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze. Stały dostęp do Internetu oraz najnowszej generacji system nagłaśniający sprawiają, że nasze sale spełniają wszelkie wymagania związane z nowoczesną, profesjonalną organizacją tego rodzaju imprez.

Parking

W naszym hotelu znajdują się dwa parkingi – naziemny oraz podziemny. Parking naziemny udostępnia 50 miejsc parkingowych, a podziemny 110 miejsc parkingowych.
Uczestnikom konferencji oferujemy parking w cenach specjalnych: 10zł/doba na parkingu naziemnym, 25zł/doba na parkingu podziemnym.

Dlaczego warto skorzystać z naszej sali konferencyjnej

Warto skorzystać z naszej oferty ponieważ dołożymy wszelkich starań aby Państwa spotkanie przebiegło jak najlepiej. Duża ilość sal konferencyjnych pozwala na kompleksowe wpasowanie się w Państwa potrzeby. Sale są komfortowe, klimatyzowane, a część z nich ma dostęp do światła dziennego. Dodatkowo oferujemy Państwu aż 8 wariantów przerw kawowych, możliwość zorganizowania lunchu/kolacji/bankietu bez konieczności wychodzenia poza nasz hotel. Jeśli zdecydują się Państwo również na nocleg w naszym obiekcie to gwarantujemy, że nie będą się Państwo nudzić.
Można wymieniać wiele zalet organizacji wydarzenia w naszym hotelu, ale jest to przede wszystkim gwarancja udanego spotkania w Państwa firmie!

Strona internetowa: https://www.copernicustorunhotel.com

 

Powiązane artykuły

Czym się kierować przy wyborze sali konferencyjnej?

teoriabiznesu.pl

Jak przygotować salę szkoleniową?

teoriabiznesu.pl

Jak zadbać o obsługę gościa hotelowego?

teoriabiznesu.pl