Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Te gadżety pomogą Ci uwolnić się od domowych obowiązków

W dzisiejszych czasach każdy ciągle się spieszy. Dlatego pracochłonne obowiązki domowe coraz częściej powierzamy różnym urządzeniom. To bardzo wygodne rozwiązanie – pozwala nie tylko zdobyć więcej czasu dla siebie, ale także uniknąć sporów dotyczących sprzątania. Zobacz, jak z pomocą technologii możesz ułatwić sobie życie!

Niezależnie od tego, czym zajmujesz się na co dzień, z pewnością regularne sprzątanie jest raczej obowiązkiem niż przyjemnością. To bardzo powszechne odczucia – wiele osób poszukuje rozwiązań, które pozwolą im uniknąć wykonywania tych czynności. Na szczęście z pomocą przychodzi technologia, która w bardzo przemyślany sposób pomaga w utrzymaniu czystości. Zobacz, jakie rozwiązania sprawdzą się w Twoim domu.

Automatyczne odkurzacze pomagają utrzymać porządek

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, które znacznie ułatwiają utrzymanie domu w czystości, jest odkurzacz automatyczny. Dzięki niemu, bez żadnego wysiłku pozbędziesz się kurzu, zanieczyszczeń, włosów i zwierzęcej sierści. Wystarczy odpowiednio zaprogramować urządzenie, a będzie wykonywało sprzątanie samodzielnie, nawet kiedy nikogo nie ma w domu. Powrót z pracy do czystego mieszkania to przyjemność, którą można sobie sprawić relatywnie niskim kosztem. Podstawowe modele takich urządzeń dostępne są w cenach niewiele przekraczających koszt standardowego  odkurzacza. Może jest to rozwiązanie dla Ciebie?

Zmywanie naczyń nigdy nie było tak proste

Zmywarka jest sprzętem, który przebojem wdarł się do polskich kuchni. Jest to urządzenie, które rozwiązuje bardzo uciążliwy problem. Codzienne zmywanie zajmuje zwykle kilkadziesiąt minut, jest też mniej opłacalne finansowo w porównaniu z tym, które odbywa się w zmywarce. Przy wyborze urządzenia warto kierować się funkcjonalnością – zmywarka powinna mieć kilka różnych trybów mycia. Należy także dostosować rozmiar sprzętu do potrzeb domowników – za mała zmywarka będzie musiała pracować kilka razy dziennie, w przypadku zbyt dużej problemem może być nieprzyjemny zapach, który powstaje, jeśli brudne naczynia długo oczekują w niej na mycie.

Wyprane ubrania prosto do szafy

Ogromnym ułatwieniem jest także posiadanie automatycznej suszarki do ubrań. Można dzięki temu uniknąć konieczności rozwieszania mokrego prania i niepotrzebnego zajmowania przestrzeni. Wyjmowane z suszarki ubrania można od razu wieszać w szafie, często znika także potrzeba ich prasowania. Dzięki temu unikniesz powstawania stert, które trzeba prasować godzinami. Osoby posiadające suszarkę bębnową potwierdzają, że dzięki takiemu suszeniu ubrań, w mieszkaniu powstaje zdecydowanie mniej kurzu.

Szybkie i dokładne usuwanie zabrudzeń

Podłogę,  płytki, a nawet kabinę prysznicową i okna umyjesz dzięki parownicy. To urządzenie pozwala w szybki sposób pozbyć się bardzo uciążliwych zanieczyszczeń i osadów. Dzięki temu unikniesz smug i konieczności stosowania drogich detergentów. Potraktowane parownicą powierzchnie są nie tylko wyczyszczone, ale także zdezynfekowane.

Powiązane artykuły

LG uhonorowane przez Consumer Technology Association

teoriabiznesu.pl

LG wkrótce zaprezentuje nowe AGD na Targach CES

teoriabiznesu.pl