Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Franczyza

Szukasz idealnego pomysłu na biznes? zapraszamy na Targi Franczyza Expo 2021

Franczyza Expo

Już 4 września, w prestiżowej części PGE Narodowego – Business Club odbędą się Targi Franczyza Expo 2021.

Szukasz idealnego pomysłu na biznes?

Chcesz zostać swoim szefem ? Rozwijasz firmę ?

Poznaj ponad 100 sprawdzonych rozwiązań na biznes i wybierz coś dla siebie.

 Targi Franczyza Expo – to już 3. edycja najważniejszego branżowego eventu w Polsce Franczyza EXPO. Aż 150 wystawców spotka się z dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes. Z doświadczenia i relacji tysięcy zadowolonych uczestników poprzednich edycji wiemy, że wystarczy jeden dzień, by zyskać nowych franczyzobiorców!

W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej świadomi zarówno możliwości, jak i trudności wynikających z funkcjonowania na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Szukają alternatyw, które pozwolą im rozpocząć budowanie własnego biznesu na jasnych zasadach i przy zachowaniu maksymalnej ostrożności. Chcą rozwiązań pewnych i sprawdzonych; takich, dzięki którym będą w stanie zawodowo zaangażować się na lata i osiągnąć zysk, którego nie mogliby zagwarantować sobie nigdzie indziej.

Dlatego właśnie stworzyliśmy event Franczyza EXPO! Przy doborze firm przede wszystkim stawiamy na jakość i stabilność. Naszym sukcesem i celem jest zysk franczyzodawców i franczyzobiorców.

Program targów

Strefa wystawiennicza  na PGE Narodowym to przestrzeń, gdzie franczyzodawcy zaprezentują sprawdzone modele biznesowe. Własny punkt gastronomiczny, siłownia, przedszkole językowe, lodziarnia, salon beauty, biuro nieruchomości czy lokalny serwis z ogłoszeniami. Tu każdy znajdzie biznes dla siebie. To okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami i właścicielami wybranej franczyzy oraz dokładnego poznania modelu biznesowego.

Oprócz strefy wystawców czeka na nas bogaty program konferencji. Podczas tegorocznych targów wystąpią: Andrzej Krawczyk – Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych; Marek Meksuła oraz Jerzy Pawelec – Kancelaria Franczyzy, Łukasz Dojka-  Xtreme Fitness Gyms oraz Tomasz Schmidt – WS Lux oraz Salon Konopny by Tomasz Schmidt.

Więcej informacji na stronie: https://franczyzaexpo.pl

Powiązane artykuły

7 marca 2020 na PGE Narodowym odbędą się Targi Franczyza Expo 2020

teoriabiznesu.pl

Targi Franczyza Expo – znajdź swój idealny pomysł na biznes

teoriabiznesu.pl

Jaką Franczyzę do 10 000 zł wybrać?

teoriabiznesu.pl