Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Franczyza

Targi franczyza 2018 – XVI edycja Targów Franchisingu

targi franczyza

To wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na

Targi Franczyza Expo

Targi Franczyza, które odbędą się w dniach 18-20 października 2018 roku to już XVI edycja wydarzenia. Odbędą się one w Warszawie na, Placu Defilad 1 w Pałacu Kultury i Nauki. Głównym celem wydarzenia jest zaprezentowanie przez wystawców swoich propozycji dla osób szukających pomysłów na własny biznes. Targi franczyza 2018 to okazja na nawiązanie kontaktów handlowych, zdobycia wiedzy na temat prowadzenia biznesu i nawiązania współpracy biznesowej.

Organizatorem wydarzenia jest PROFIT system – firma specjalizująca się w doradztwie franczyzowym. Podobnie jak w zeszłym roku, przewidziano, aż 7 tys odwiedzających i około 200 wystawców z różnych branż. W jednym miejscu przedstawiciele renomowanych firm , restauracji, banków, salonów piękności czy usług finansowych spotkają się, aby przekazać wiedze początkującym przedsiębiorcom.

Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tysięcy osób zainteresowanych otwarciem własnej firmy.

Targi franczyza – Godziny otwarcia:

Czwartek, piątek, 18-19 października 2018, od 10:00 do 17:00
Sobota, 20 października 2018, od 10:00 do 15:00

Bilety dostępne są w kasach przed wejściem w cenie 30 zł albo lub poprzez stronę internetową organizatora.

Forum szkoleniowe

Dodatkowo organizator przygotował forum szkoleniowe czyli cykl wykładów dotyczących prezentacji poszczególnych firm jak i ogólnej wiedzy dotyczącej wejścia w franszyzę. Nie zabraknie odpowiedzi na pytania Na co zwrócić uwagę zanim podpisze się umowę franczyzową, jak skutecznie pozyskiwać klientów z sieci, czy Ile można zarobić na biznesie franczyzowym. W warsztatach mogą wziąć udział osoby, które posiadają ważny bilet wstępu na Targi.

 

Powiązane artykuły

Pomysł na biznes – firma sprzątająca

teoriabiznesu.pl

Targi Franczyza Expo 2020

teoriabiznesu.pl

Pomysł na biznes – Blogowanie

teoriabiznesu.pl