Pomysł na biznes – Franczyza
Internet

Darmowy szablon CV – wzór do edycji i klauzula CV

darowy szablon cv

Darmowy szablon CV to rozwiązanie,  które przyda się osobom poszukującym pracy od niedawna lub takim, których CV nie jest nowoczesne i wymaga odświeżenia. Jeżeli Twoja aplikacja zostaje odczytana, a nie ma na nią żadnego odzewu, może warto pomyśleć nad zmianą szablonu CV.

Darmowy wzór CV

Poniżej prezentujemy darmowy wzór CV w formacie *.docx, który ściągniesz na komputer, odtworzysz w programie Word oraz bez problemu zmienisz – nasz szablon to szablon CV do edycji. Szablon CV posiada jedną wersję kolorystyczną, jednak dzięki opcji „zmień style” dostępną w prawym górnym rogu, możemy dowolnie zmienić kolor naszego CV, w zależności od firmy do której składamy aplikację.  Wzór jest intuicyjny i każda podmiana nie powinna stanowić problemu.

darmowy szablon cv

W celu zmiany zdjęcia, klikamy na przykładową fotografię i klikamy narzędzia do rysowania, następnie wypełnienie kształtu – obraz.

Klauzula CV

Poniższy szablon CV posiada standardową klauzulę mówiącą o ochronie danych osobowych. Jeżeli firma wymaga innej treści, bez problemu można ją  edytować: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aby pobrać CV wystarczy polubić naszą stronę na Facebooku.

Nie zapomnij udostępnić wpisu znajomym

[sociallocker id=23267]  darmowy szablon cv [/sociallocker]

darmowy szablon cv

Powiązane artykuły

Co to jest Twój e-PIT

teoriabiznesu.pl

Kary od Google, wirtualna rzeczywistość i okulary Hololens – wywiad

teoriabiznesu.pl

Pozycjonowanie sklepów internetowych i certyfikaty SSL

teoriabiznesu.pl