Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Internet Pieniądze

Przerwa techniczna w banku Credit Agricole – BLIK, infolinia i płatności

Credit Agricole

W najbliższy weekend klienci banku Credit Agricole muszą przygotować się na przerwę techniczną. Z czego ona wynika? Jaki usługi banku Credit Agricole nie będą dostępne? W jakich godzinach odbędzie się przerwa techniczna?

Credit Agricole o przerwie technicznej

Klienci banku musza liczyć się z utrudnieniami w sobotę ( 8 czerwca 2019 roku ) od godziny 22:00. Jakie usługi banku będą niedostępne, lub ich użytkowanie będzie ograniczone?

Niedostępne dla klientów banku Credit Agricole będą serwisy internetowe, mobilne i tekstowe ( CA24 ), automatyczny serwis telefoniczny IVR, płatności internetowe Przelew Online oraz usługa BLIK ( Zobacz także: Co to jest BLIK ).
Zakończenie przerwy technicznej w banku Credit Agricole planowane jest na niedzielę do godziny 13:00.

Logowanie do konta

W związku z planowanymi pracami, klienci nie będą mieli możliwości zalogowania się na swoje konto poprzez e-bank oraz aplikację mobilną ( Zobacz także: Bankowe aplikacje mobilne ). Nie będzie możliwe zapłacenie za zakupy przelewem w sklepach internetowych.

Księgowanie przelewów i saldo

Użytkownicy mające założone Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie GO, Konto dla Ciebie MOVE, Konto dla Ciebie VIP oraz klienci innych usług, nie otrzymają powiadomień SMS informujących o wykonanej transakcji, a także o stanie konta. Wpłaty dokonane na konto za pomocą wpłatomatów ( Zobacz także: Co to jest wpłatomat? ) zostaną zaksięgowane dopiero w niedzielę po godzinie 13:00. Utrudnione będzie korzystanie z kart płatniczych w sklepie, a także wypłata gotówki z bankomatów.

Infolinia banku Credit Agricole

Użytkownicy chcący skorzystać z infolinii banku Credit Agricole ( serwisu telefonicznego CA24 ), będą to mogli zrobić tylko w wypadku prośby o zastrzeżenie karty. Nie będzie możliwe wykonanie za pomocą infolinii żadnych operacji oraz złożenie wniosku.

Konta bankowe Credit Agricole

Poniżej lista kont bankowych, które zostaną dotknięte przerwą techniczną:

  • Konto dla Ciebie
  • Konto dla Ciebie GO
  • Konto dla Ciebie MOVE
  • Konto dla Ciebie VIP

Podsumowując, w sobotę od godziny 22:00 klienci banku Credit Agricole muszą liczyć się z problemami z dostępem do takich usług jak BLIK, wpłata gotówki za pomocą wpłatomatów, dostęp do aplikacji mobilnej oraz usług związanych z płatnościami w sklepach stacjonarnych i online.

Powiązane artykuły

Przerwa techniczna w PKO Bank Polski

teoriabiznesu.pl

Przedsiębiorco, odbierz nawet 1700 zł premii od Credit Agricole

teoriabiznesu.pl

Wielki sukces BLIK’a – prawie 9 mld zł wypłat w internecie w II kwartale 2020 roku

teoriabiznesu.pl