Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

Credit Agricole zapowiada przerwę techniczną

Credit Agricole

Przerwa techniczna w banku Credit Agricole, która będzie miała miejsce w ten weekend, uniemożliwi klientom korzystanie z niektórych usług bankowych, w tym ograniczy dostęp do serwisu CA24 – mobilny, internetowy i tekstowy.

Przerwa techniczna w Credit Agricole

Osoby chcące dokonać pilnych przelewów, proszone są o zrealizowanie płatności odpowiednio wcześnie, ze względu na planowaną przerwę techniczną. Jakie usługi bankowe nie będą działać?

Bank Credit Agricole zapowiedział, że w sobotę ( 6 lipca ) od godziny 22:00 do niedzieli ( 7 lipca ) do godziny 9:00 nie będzie możliwy dostęp do takich usług jak:

– serwis CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy)
– IVR – automatyczny serwis telefoniczny
– płatności internetowe Przelew Online
– BLIK – zobacz: co to jest BLIK

W związku z powyższym, nie będzie możliwości zalogowania się do usług bankowych i do aplikacji mobilnej. Dodatkowo, klienci sklepów internetowych nie będą mogli zapłacić za dokonane zakupy za pomocą przelewów online
W związku z planowaną przerwą techniczną, klienci nie otrzymają powiadomień SMS o wykonywanych transakcjach kartą oraz odpowiedzi na zapytanie o saldo rachunku. Infolinia banku będzie dostępna tylko w wypadku, gdy będziemy chcieli zastrzec kartę.

Pieniądze wpłacone za pomocą wpłatomatu, zostaną zaksięgowane na koncie w niedziele po godzinie 9:00.

Credit Agricole na swojej stronie informuje, że nie przewiduje problemów związanych z korzystaniem z kart płatniczych w sklepach i punktach usługowych, a także przy wypłacie gotówki z bankomatów.

Po przerwie technicznej zostaną zachowane dotychczasowe dane logowania do kont.

Powiązane artykuły

Przerwa techniczna systemu viaTOLL

teoriabiznesu.pl

Przerwa techniczna w banku PKO i Santander

teoriabiznesu.pl

14 i 15 czerwca przerwa techniczna w banku Santander

teoriabiznesu.pl