Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Santander z Kontem Jakie Chcę dla dzieci poniżej 13 lat

Santander bank

Santander bank wyszedł z inicjatywą dla wszystkich rodziców dbających o przyszłość finansową swoich dzieci. W tym celu, od 4 października uruchomione zostało Konto Jakie Chcę z oprocentowaniem 2,5% do 3 000 zł obejmującym dzieci poniżej 13 lat.

Konto oszczędnościowe dla dzieci

Oferta banku Santander skierowana jest dla osób chcących odkładać pieniądze dla swoich pociech. Stanowi to alternatywne rozwiązanie dla odkładania pieniędzy do skarbonki.
„… Z kolei rodzicom często wydaje się, że ich pociechy są jeszcze za małe, by włączać je w rodzinne finanse. W Santander Bank Polska aktywnie angażujemy się w edukację ekonomiczną dzieci, np. poprzez projekt Finansiaki i widzimy, że na naukę zarządzania pieniędzmi nigdy nie jest za wcześnie…” – mówi przedstawiciel pionu bankowości detalicznej w Santander Bank Polska.

Konto Jakie Chcę z oprocentowaniem 2,5% środków do 3 tys. zł to sposób na odkładanie drobnych sum pieniędzy na przykład z komunii, prezentów czy kieszonkowego. Koszt prowadzenia konta to 0 złotych. Dzieci nie będą miały dostępu do karty debetowej i aplikacji mobilnej.

Oszczędzanie pieniędzy przez dzieci

Finanasiaki to projekt, który uczy oszczędzać poprzez kolorowe i przystępne materiały dostępne na stronie internetowej. Dzięki temu, poprzez zabawę młodzi uczą się odkładać małe sumy pieniężne. Więcej na temat oszczędzania pisaliśmy w artykule: Jak uczyć oszczędzać nasze dzieci

źródło: Santander bank

Powiązane artykuły

Biznes przyszłości – na co zwrócić uwagę w ofercie leasingowej Santander Consumer Multirent?

teoriabiznesu.pl

Przerwa techniczna w Santander Banku– nie zadziałają usługi

teoriabiznesu.pl

Przerwy techniczne w banku Santander, Nest Banku, Credit Agricole i ING

teoriabiznesu.pl