Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma Technologie

Taxon łączy biura rachunkowe i przedsiębiorców. W sposób bezpieczny i nowoczesny – wszystko przez mobilną aplikację do faktur.

Jeśli korzystasz z usług biura rachunkowego to zapewne wiesz jak często obieg dokumentów i przepływ informacji jest rozproszony.  Brak ustalonych konkretnych procesów czy braki technologiczne biura rachunkowego  mogą powodować zamieszanie. Taxon.pl postanowił zrewolucjonizować rynek księgowości w Polsce, wykorzystując zasoby biur rachunkowych i oferując nowoczesną technologię.

Po pierwsze aplikacja mobilna

Młodzi przedsiębiorcy stawiają przede wszystkim na mobilność. Ich sposób życia i komunikacji jest związany z komunikatorami czy aplikacjami mobilnymi na co dzień ułatwiającym życie. Aplikacja do faktur to bardzo pomocna sprawa – jest już ich wiele na rynku. Jednak żadna aplikacja nie łączy Klienta z księgowością w taki sposób jak robi to Taxon. Mieć wszystko pod ręką to bardzo wygodne rozwiązanie.

Za pomocą aplikacji mobilnej możemy wystawiać faktury, dodawać faktury kosztowe a biuro księgowe może pobierać pliki w dowolnym czasie. Nie trzeba pamiętać o dostarczaniu co miesiąc dokumentów do księgowości.

Informacja  o podatkach i płatności za usługi biura

Każdego miesiąca biuro rachunkowe wysyła do Klienta informacje o podatkach  jak również fakturę za usługę. Taxon ułatwia komunikację na tym poziomie nie tylko przedsiębiorcom ale też biurom rachunkowym.

W momencie ustalenia podatków za dany okres przez biuro, użytkownik aplikacji otrzyma powiadomienie PUSH, a w panelu aplikacji pojawi się informacja o wynikach. W każdym momencie można wrócić do tych informacji poprzez wygodny filtr dat czy podatków.

Biuro księgowe oczekuje szybkiej zapłaty za swoje wynagrodzenie – to naturalne w biznesie. Częstą barierą lub powodem  opóźnienia w płatnościach jest brak możliwości zapłaty w najbardziej dogodny sposób przez użytkownika. Znasz to? Musisz logować się do banku, wybierać kontrahenta, przepisać wszystkie dane z faktury, zatwierdzić podwójnie przelew. W Taxon użytkownik ma możliwość zapłaty za usługi biura w ekspresowy sposób poprzez najpopularniejsze sposoby płatności jak Przelew ekspresowy, BLIK, Google Pay i inne. Biuro rachunkowe automatycznie księguje płatności.

Nowoczesna księgowość

Taxon to nie tylko aplikacja ale również nowoczesne usługi księgowe. W ramach współpracy Taxon oferuje nielimitowany dostęp do aplikacji, bony podarunkowe od Allegro, a przede wszystkim rzetelne usługi księgowe prowadzone przez certyfikowanych doradców podatkowych, którzy w razie problemów z Twoim urzędem skarbowym przejmą kontakt i poprowadzą postępowanie do końca.

To nie kolejny program do samodzielnej księgowości w internecie a pełna i odpowiedzialna obsługa przedsiębiorcy. To bardzo ważne, w szczególności w obecnych czasach, gdy przepisy zmieniają się bardzo dynamicznie i najczęściej na niekorzyść podatnika.

Biura Taxon znajdują się w całej Polsce, dzięki temu możesz wybrać oddział blisko Twojej lokalizacji, bo przecież kontakt zdalny nie zawsze zastąpi bezpośrednią wizytę w biurze rachunkowym.

Sam wybierz, co lubisz

W Taxon możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie zakres usług. Może być to bezpłatna aplikacja do faktur, pakiet Taxon plus wraz z nielimitowanym dostępem jak również połączenie aplikacji z certyfikowanymi usługami księgowymi Taxon.

Zobacz więcej na taxon.pl

Powiązane artykuły

mBank wprowadza aplikację mobilną dla konta Junior

teoriabiznesu.pl

Aplikacje mobilne zawierające oferty pracy

teoriabiznesu.pl

Santander – nie działa aplikacja mobilna

teoriabiznesu.pl