Biznes informacje – wywiady biznesowe, pomysły na biznes
Image default
Franczyza

Zbiorcza ulotka reklamowa w Twoim mieście

W obecnych czasach praca na etacie za 3000 zł brutto okazuje się dla niektórych niekorzystna. Wynika to na przykład z zaciągniętych przez nich kredytów. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na własną działalność gospodarczą. Szczególnie teraz, gdy założenie firmy nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy poświęcić jeden dzień, aby złożyć wizytę w kilku instytucjach i móc zacząć świadczyć swoje usługi.

Zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób obecnie skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta? Najlepszym sposobem jest śledzenie blogów nawiązujących do marketingu. Opisują one m.in. jak tworzyć kampanie reklamowe w mediach społecznościowych np. na Facebooku, Google czy Twiterze.

Zapamiętaj, że pomyślność biznesu, zależy od zaangażowania i nie poddawania się. Nieważne ile masz lat, warto spróbować swoich sił w branży którą najbardziej lubisz. Dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym ?

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i chciałbyś zdobyć wartościowe kontakty, może warto pomyśleć o biznesie związanym z reklamą. Możemy zaoferować Tobie pomoc w otworzeniu takiego biznesu w Twoim mieście. Nasz pomysł to zbiorcza ulotka reklamowa, obecnie rozpowszechniana w Poznaniu. Jest to nic innego, jak zebranie ofert kilku firm w jedną całość. Minimalizuje to koszty poniesione przez klienta na kolportaż i wydruk produktu. Ulotka podzielona jest na kilka modułów, a każdy z nich może mieć różną wielkość.

Jeżeli jesteś bliżej zainteresowany ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową http://ulotki.miasto-poznan.pl w celu poznania szczegółów współpracy. Ze swojej strony gwarantujemy pomoc naszych grafików, oraz osób które podpowiedzą jak skutecznie dotrzeć z ofertą do klienta biznesowego. Koszty związane z otwarciem placówki w Twoim mieście są bardzo małe. Rozliczamy się na zasadzie prowizji od sprzedanych modułów reklamowych. Jeżeli w danym miesiącu nie byłeś w stanie skutecznie przedstawić ani jednej oferty, nie ponosisz żadnych kosztów współpracy. Jedyny wydatek to koszt prowadzenia działalności gospodarczej ( ZUS, księgowość, lokal ).

Zapraszamy do współpracy:
Zbiorcza ulotka reklamowa –http://ulotki.miasto-poznan.pl
Osoba do kontaktu:
Tomasz Andrzejewski
Tel. 729 632 972

Powiązane artykuły

Dodaj franczyzę na naszej stronie

teoriabiznesu.pl

Franczyzobiorca / Wady i zalety franczyzy

teoriabiznesu.pl

Targi franczyza 2018 – XVI edycja Targów Franchisingu

teoriabiznesu.pl